Jūs esate čia

„Pažink save” savaitgaliui praėjus...

Lapkričio 18 – 19 dienomis Prienų parapijos namai buvo užpildyti jaunimo keliamo šurmulio. Čia susirinko būrelis Prienų parapijos jaunimo, kurie dalyvavo programoje „Pažink save“. Programą vedė savanoriai, atvykę iš Kauno. Savanoriai ne tik vedė paskaitas su praktiniais užsiėmimais, bet ir pasidalijo savo asmenine  patirtimi, liudijo tikrais pavyzdžiais iš savo gyvenimo.

Kiekviena tema, vedanti link savęs ir šalia esančiųjų pažinimo leido atrasti daugybę naujų dalykų.

Fragmentai iš savaitgalio:

Jaunuolių šypsenos, skaitant lapą su draugų surašytais gerais bruožais, kurie labiausiai jiems patinka;

Susimąstymas ir mėginimas  nuspręsti, kuri vertybė yra man svarbiausia, o kurią galiu atiduoti „negailestingajam“ temos vedėjui;

Mėginimas atrasti savo savybes, kurias perėmiau iš savo šeimos - tėčio, mamos, brolio, sesės;

Diskusija, kokia šeima yra šiuolaikiška, tobula ir žiniasklaidos formuojama;

Tobulo vyro/moters nesibaigiantis savybių sąrašas;

Mėginimas suprasti, kuo skiriasi meilė, įsimylėjimas ir susižavėjimas;

Negailestingai plėšomas rožės žiedas;

Staiga pakylančios galvos su susidomėjimo kupinais žvilgsniais, išgirdus vedėjo liudijimą;

Žvilgsnis, nukreiptas į savo delną, perskaičius, jog būdamas penktą mėnesį mamos pilve žmogus būna tokio dydžio, kad telpa į delną...

...Ir viską vainikuojantis nuoširdus ir tikras jaunos šeimos liudijimas.

Tai savaitgalis, kuris leidžia atrasti, suprasti, pažinti ir keistis.

Paulina

 

Mano nuomone, savaitgalis buvo puikus, bet norėjosi, kad daugiau jaunimo būtų buvę, nes buvo svarbu ir naudinga išgirsti tai, ką kalbėjo savanoriai, be to, visada smagu, kai daugiau jaunimo susirenka. Ir norėjosi, kad savaitgalis tęstųsi visas tris dienas, nes tada visa informacija būtų geriau įsiminus ir dar daugiau visko būtume sužinoję ir galėję išsiaiškinti, kas, manau, ir buvo vienas svarbiausių šio savaitgalio tikslų.

 Laurynas     

                                                                                                                

„Pažink save“ savaitgalyje man patiko tai, kad savanoriai nebijojo pasidalinti savo patirtimi, išgyvenimais. Tai man parodė, kaip reikia siekti gero šeimyninio gyvenimo.

Pijus

 

Buvo geras savaitgalis, man patiko, jog kalbėjo labai svarbiomis temomis ir labai atvirai, nors timis temomis iš viso nekalbama. Dar labai patiko skanus maistas ir tai, jog labai laisvai buvo galima praleisti laisvą laiką, netgi pažaisti frizbį.

Lukas

 

Išsamios paskaitos, daug vaizdinių priemonių. Smagu, kad savanoriai galėjo pasidalinti sav patirtimi. Maloni ir draugiška savanorių komanda. Gaila, kad buvo mažai laiko buvo susipažinimui. O paskaitos tikrai naprailgdavo. Norėjosi daugiau laiko grupelėse, kad būtų buvę galima daugiau padiskutuoti ir pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis. Labai lauksiu panašaus susitikimo. Tikrai paliko puikų įspūdį. Ačiū visiems už gerą laiką.

Marija

 

Man viskas buvo nerealiai puikiai, viskas patiko, bet man gal labiausiai patiko tai, kad mes irgi bendravom su savanoriais, susipažinom su daugiau žmonių, dabar turim daugiau draugų facebook‘e. Buvo tikrai labai smagu ir tokia programa yra reikalinga, o dar kai tai vyksta su tokiais nuostabiais žmonėmis, tai liks nuostabus prisiminimas visam gyvenimui.

Agnė

 

Tags: