Šv. Mišių laikas mūsų bažnyčioje

Šv. Mišių laikas mūsų bažnyčioje:

Šiokiadieniais

8 val., 18 val.

Šeštadieniais

8 val., 10 val., 18 val.

Šį Sekmadienį (gegužės 10 d.)

8 val.

10 val. - bus tiesioginė transliacija per mūsų Facebook paskyrą.

SVARBU:

Šv. Mišiose dalyvaujame laikydamiesi visų saugos taisyklių.

- Atėję į bažnyčią dezinfekuojame rankas su dezinfekciniu skysčiu, kurį rasite bažnyčios gale ant staliuko.

- Ateiname į bažnyčią su apsauginėmis kaukėmis.

- Laikomės atstumo vienas nuo kito mažiausiai 2 m, t. y. sėdame į kas antrą suolą po 2 žmones ir ne daugiau.

- Šv. Komunija priimama tik į rankas prieš tai dezinfekavę rankas dezinfekciniu skysčiu.

Toliau išlieka galimybė paremti mūsų bažnyčią prisidedant savo auka pervedant 1,2 % GPM į parapijos sąskaitą. Taip pat prašant Šv. Mišių aukos už savo brangius žmones gyvus ar/ir mirusius. Tai galima padaryti dviem būdais: per elektroninę bankininkystę, mokėjimo paskirtyje nurodant "auka už Mišias" arba atėjus į kleboniją (Kęstučio g. 7, Prienai).

Mūsų rekvizitai:

Gavėjo pavadinimas: Prienų Kristaus Apsireiškimo parapija
Juridinio asmens kodas: 291289050
Bankas: Luminor
A. s. LT284010041100050785

Mes visuomet dėkojame Dievui už jus visus, prisimindami jus savo maldose. (1 Tes 1,2)