Dėl sužadėtinių pasirengimo Santuokos sakramentui Vilkaviškio vyskupijoje

Šiuo metu pasirengimo Santuokos sakramentui kursai dekanatų šeimos centruose nevyksta.
Sužadėtiniams, planuojantiems santuoką artimiausiais mėnesiais, sudarėme sąlygas pasiruošti nuotoliniu būdu.
Visus norinčius lankyti pasirengimo Santuokos sakramentui kursus informuojame kad:

Sudaromos grupės, kurios  bus ruošiamos video seminarų pagalba. Taip pat yra ir individualaus ruošimo galimybė.

Video seminarus ir individualų rengimą organizuoja Vilkaviškio vyskupijos šeimos centras.

Dekanatuose video seminarai ir nuotolinis pasiruošimas nebus vykdomi.

Kursų pažymėjimai bus išduodami siunčiant kopijas nuotoliniu būdu sužadėtiniams ir parapijai, kurioje jie užsiregistravę santuokai. Originalą išsiunčiant sužadėtiniams jų nurodytu adresu.

Prieš kreipiantis į šeimos centrą dėl kursų, rekomenduojama kreiptis į kunigą, toje parapijoje, kurioje planuojate santuoką, ir susitarti dėl santuokos datos.

Tie sužadėtiniai, kurie planuoja santuoką vėlesniais mėnesiais ar net rudenį, taip pat gali jau dabar registruotis pildydami anketą. Su visais susisieksime asmeniškai ir aptarsim jų pasirengimo galimybes.

Sužadėtiniai, norintys dalyvauti pasirengimo Santuokos sakramentui kursuose, gali registruotis Vilkaviškio vyskupijos šeimos centre tiesiogiai pildydami registracijos anketą internete: https://forms.gle/n6jFuYBEFHpS38pm9
Iškilus klausimas skambinti telefonais:  8 606 74481 – Diana, 8 614 62621 – Laima,  arba rašyti el. paštu: vvsc.registracija@gmail.com

Vilkaviškio vyskupijos šeimos centras