Jūs esate čia

Kviečiame leistis į Bažnyčios atsinaujinimo – sinodinę kelionę

2021 metų gale popiežius Pranciškus pakvietė visus leistis į Bažnyčios atsinaujinimo – sinodinę kelionę, truksiančią dalinėse Bažnyčiose iki 2022 m. rugpjūčio. Šios kelionės tikslas: įsiklausyti į Dievo tautos balsą, siūlant kiekvienam – ypač tiems, kurie dėl įvairių priežasčių yra nutolę nuo Bažnyčios – galimybę išreikšti save ir būti išgirstiems, siekiant prisidėti prie Dievo tautos – Bažnyčios kūrimo.
2021 spalio 17 d. Lietuvos vyskupai paragino visus įsijungti į šią kelionę. Visą informaciją apie tai galima rasti internetinėje svetainėje sinodas.katalikai.lt

Prienų parapija taip pat kviečia keliauti drauge. Septyni susitikimai/pokalbiai vyks parapijos namuose.
Sekmadieniais: vasario 13, 27, kovo 13, 27, balandžio 10, 24, gegužės 8 d. 11 val.
Antradieniais: vasario 15, kovo 1, 15, 29, balandžio 12, 26, gegužės 10 d. 19 val.
Nebūtina įsipareigoti kaskart dalyvauti tuo pačiu metu, tačiau esant pastovesnėms grupėms, atsiranda tarpusavio bendrystė, o tai padeda bet kurioje kelionėje.

Taip pat kviečiame kiekvieną, kuris norėtų sukurti ir moderuoti pokalbių grupę savo aplinkoje. Visą medžiagą galima rasti sinodas.katalikai.lt. Siūlomos pokalbių temos ir jų skaičius yra rekomenduojamo pobūdžio, todėl visi moderatoriai yra laisvi siūlyti kalbėtis tomis Bažnyčios temomis, kurios jiems atrodo svarbios. Tikslas – kad įsitrauktų kuo daugiau neabejingų žmonių, o padarytos įžvalgos taptų žinomos organizatoriams. Sinodinio kelio koordinatorius Vilkaviškio vyskupijoje – kun. Linas Baltrušaitis (el. p. vkkurija@gmail.com, tel. 8 676 14421).

Jei dėl kokių nors priežasčių negalite dalyvauti vykstančiose diskusijose, savo įžvalgas sinodinio kelio temomis galite išsakyti tam skirtoje formoje internetu – https://sinodas.katalikai.lt/lt/anketa/. Jūsų nuomonė kitais Bažnyčios gyvenimo klausimais organizatoriams taip pat yra labai svarbi.
Prašome pasidalinti šia žinia su kuo daugiau žmonių visais įmanomais būdais, kad kiekvienas norintis turėtų galimybę išreikšti savo nuomonę.
Prienuose Sinodo tema galite skambinti Danutei tel. 8 650 79073

Tags: