Jūs esate čia

Prienų jaunieji Maltiečiai rengia akciją

Lurdo žvakių akcija - maltiečių organizuojama akcija prieš piligriminę kelionę į Švč. Mergelės Marijos apsireiškimu ir stebuklingais išgijimais garsėjantį Prancūzijos miestą Lurdą. Į piligrimystę maltiečių padedami kartu vyksta žmonės, turintys negalią. Visi negalintys keliauti į šventovę kviečiami už auką įsigyti Lurdo žvakę ir ant specialių lapelių užrašyti savo intenciją. Jūsų maldavimai bus nuvežti į Lurdą ir gegužės pirmąjį savaitgalį paaukoti Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo grotoje, kur viso pasaulio maltiečiai melsis, kad jūsų maldavimai Viešpaties būtų išgirsti, o įsigytos žvakės liepsnelė atneštų viltį ir sveikatą. Akcijos metu žmonių už žvakes paaukoti pinigai bus skiriami padengti kelionės išlaidas į Lurdą vykstančioms Prienų krašto neįgaliosioms, kurias į kelionę lydės dvi Prienų Jaunosios maltietės. 

Prienuose Lurdo žvakių akcija vyks:

Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčioje Verbų sekmadienį, balandžio 2 dieną prieš ir po 10:00 val. Ir 12:00 val. Šv. Mišias.

Jei žvakutės įsigyti negalite, bet norite paremti neįgalių žmonių kelionę į Lurdą, sąskaitos nr. LT29 4010 0424 0397 4471

 

Tags: