Prasidėjo Caritas vykdoma akcija GERUMAS MUS VIENIJA

* PADOVANOKIME DŽIAUGSMO!

Prasidėjo kasmetinė kalėdinė Caritas vykdoma akcija GERUMAS MUS VIENIJA. Kviečiame įsigyti žvakeles, už kurias surinktos aukos bus skiriamos sunkiai besiverčiantiems žmonėms.

* Šiame kai kur jau prasidėjusiame prieškalėdiniame šurmulyje kviečiame prisiminti, kad Adventas yra šviesaus, ramaus laukimo metas. Nepameskime iš minčių ir iš širdžių tikrosios Kalėdų prasmės.

* Sekmadieniais po 10 val. Mišių bažnyčios šventoriuje visų lauks palapinė su pilnutėliais termosais karštos arbatos su medumi!!! Kviečiame sušilti ir kitus sušildyti, juk šildo ne tik karštas gėrimas, bet ir šilta bendrystė.

Už pirmąją parapijos sekmadienio arbatą ir pyragus dėkojame šauniai Bartusevičių šeimynai: Laimutei, Vytautui,

Matui ir Miglei!