DIDŽIOJI SAVAITĖ. PAMALDŲ TVARKA PRIENŲ BAŽNYČIOJE

Kviečiame kiekvieną šios savaitės dieną įsimąstyti į visos Bažnyčios minimus ir švenčiamus įvykius, kartu su Marija sekti ir lydėti Jėzų visame Jo kelyje per kančią į Prisikėlimą. Galima skaityti Šventojo Rašto tekstus, skirtus šiai savaitei (nuorodos katalikai.lt, Artumos žurnale ir kt.), kasdien melstis Kryžiaus Kelio malda ar kt

PIRMADIENIS, ANTRADIENIS IR TREČIADIENIS

* Šv. Mišios 8 ir 18 val.

DIDYSIS KETVIRTADIENIS.

* Kviečiame į Krizmos Šv. Mišias vyskupijų Katedrose (Vilkaviškyje 12 val.);

* 18 val. Paskutinės Vakarienės pamaldos mūsų bažnyčioje.

Giedant Garbės himną, skamba bažnyčios varpai, kurie neskambės iki Velyknakčio.

* Kojų plovimo liturgija (kunigas plauna kojas 12-kai vyrų).

* Švč. Sakramentas procesijoje pernešamas į Garbinimo Altorių.

Kviečiame ir raginame neskubėti namo, o dar kurį laiką garbinti Švč. Sakramentą.

* Šią dieną mūsų įprastos visos dienos adoracijos nebus.

DIDYSIS PENKTADIENIS.

* Šią dieną Šv. Mišių nėra.

* Bažnyčia atvira nuo 17 val., galima ateiti adoruoti Garbinimo Altoriuje esantį Švč. Sakramentą.

* 17.25 val. Kryžiaus Kelio pamaldos.

* 18 val. Kristaus Kančios pamaldos. Šventojo Kryžiaus pagerbimas. Procesija į Kristaus Kapą.

Didįjį Penktadienį bažnyčia atvira visą dieną, galima ateiti adoruoti Garbinimo Altoriuje esantį Švč. Sakramentą.

DIDYSIS ŠEŠTADIENIS.

* Bažnyčia atvira, visą dieną galima budėti prie Kristaus Kapo, kur yra išstatytas ir pridengtas Švč. Sakramentas.

* 20 val. VELYKNAKTIS.

* Žiburių liturgija (kviečiame atsinešti po žvakę). Krikšto pažadų atnaujinimas.

SEKMADIENIS. KRISTAUS PRISIKĖLIMAS

* Šv. Mišios 8 val.

Iškilminga procesija aplink bažnyčią (kviečiame ateiti bent 15 min. anksčiau ir dalyvauti procesijoje).

* Šv. Mišios dar bus aukojamos 10.30 ir 18 val.

PIRMADIENIS. ANTROJI VELYKŲ DIENA

* Šv. Mišios 8, 10, 12.30 ir 18 val.

Kviečiame sąmoningai išgyventi ir švęsti Velykas per visą Didžiąją Savaitę, o ypatingai Didįjį Velykų Tridienį nuo Ketvirtadienio vakaro iki Sekmadienio, nes Velykos apima visą Kristaus Kančios laiką iki pat Didžiojo Įvykio – Prisikėlimo.